Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Severity
sq: Rendësia
