Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка
