Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Error
sv: Fel

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Debug
sv: Felsök

en: Apply filters
sv: Applicera filter

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk
