Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: செய்தி

en: Link
ta: சுட்டி

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Error
ta: பிழை

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Critical
ta: சிக்கலான
