Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Info
te: సమాచారం
