Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Message
tr: İleti

en: Link
tr: Bağlantı

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Apply filters
tr: Filtreleri uygula

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli
