Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Type
mn: Янзы

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Search
mn: Дилээри

en: Message
mn: Чагаа

en: Link
mn: Шөлүлге

en: View
mn: Көөрү

en: User
mn: Ажыглакчы

en: Error
mn: Алдаг
