Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Severity
ug: مۇھىملىقى
