Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Severity
uk: Важливість

en: Warning
uk: Попередження

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Debug
uk: Зневадження

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація
