Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Message
ur: پیغام

en: Link
ur: ربط

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
