Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Error
vi: Lỗi

en: Severity
vi: Mức độ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Info
vi: Thông tin

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
