Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Severity
ast: Severidá
