Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen
