Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
