Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Message
hi: संदेश

en: Link
hi: कड़ी

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Error
hi: त्रुटि

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Notice
hi: नोटिस

en: Info
hi: जानकारी

en: Debug
hi: डिबग

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Alert
hi: चेतावनी

en: Critical
hi: विकट
