Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Severity
hu: Szint

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus
