Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
