Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Debug
lv: Atkļūdot
