Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
