Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी
