Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Info
my: အချက်အလက်
