Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी
