Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny
