Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு
