Watchdog statistics (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር
