Watchdog Statistics (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
