Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Type
be: Тып

en: Log
be: Журнал

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Sort by
be: Сартаваць па
