Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Icon
it: Icona

en: Statistics
it: Statistiche

en: User
it: Utente

en: Page
it: Pagina

en: Filter
it: Filtra

en: Severity
it: Rilevanza

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
