Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Log
ru: Журнал

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Icon
ru: Иконка

en: Statistics
ru: Статистика

en: User
ru: Пользователь

en: Page
ru: Страница

en: Filter
ru: Фильтр

en: Severity
ru: Важность

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Message count
ru: Количество сообщений

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: {{ message }}
ru: сообщение
