Watchdog Statistics (1.0.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Icon
cs: Ikona

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Severity
cs: Vážnost

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Message count
cs: Počet zpráv

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
