Watchdog Statistics (1.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - All -
ps: - ټول -
