Watchdog Statistics (1.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Log
sk: Záznam

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Icon
sk: Ikona

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
