Watchdog Statistics (1.0.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Log
mn: Лог

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
