Watchdog Statistics (1.0.3) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Log
uk: Журнал

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Icon
uk: Іконка

en: Statistics
uk: Статистика

en: User
uk: Користувач

en: Page
uk: Сторінка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Severity
uk: Важливість

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Message count
uk: Лічильник повідомлень

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
