Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Log
ar: السجل

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Icon
ar: أيقونة

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: مستخدم

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Page
ar: الصفحة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Filter
ar: انتقاء

en: Severity
ar: الحدة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
