Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Log
ast: Rexistru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru

en: Severity
ast: Severidá
