Watchdog Statistics (1.0.7) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Icon
az: İconka

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page
az: Səhifə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Severity
az: Ciddilik

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date sort
az: Tarix çeşidi
