Watchdog Statistics (1.0.7) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Log
bg: Регистър

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър

en: Severity
bg: Строгост
