Watchdog Statistics (1.0.7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: To
bn: বরাবর

en: Filter
bn: ফিল্টার
