Watchdog Statistics (1.0.7) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Icon
da: Ikon

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Date format
da: Datoformat

en: Page
da: Side

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Severity
da: Grad

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Timezone
da: Tidszone

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Date sort
da: Datosortering
