Watchdog Statistics (1.0.7) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Log
fa: گزارش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Icon
fa: شمایل

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Statistics
fa: آمار

en: User
fa: کاربر

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Page
fa: صفحه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Filter
fa: فیلتر

en: Severity
fa: شدت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
