Watchdog Statistics (1.0.7) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Log
fi: Loki

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Icon
fi: Ikoni

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Page
fi: Sivu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Date sort
fi: Päivämäärälajittelu
