Watchdog Statistics (1.0.7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Log
gu: નોંધણી

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
