Watchdog Statistics (1.0.7) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Log
hr: Dnevnik

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Icon
hr: Ikona

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Asc
hr: Uzlazno
