Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
