Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: - All -
ka: - ყველა -
