Watchdog Statistics (1.0.7) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Log
kk: Журнал

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Severity
kk: Қауіптілік
