Watchdog Statistics (1.0.7) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ
