Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Severity
ku: دژواری
