Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
